W naszym Przedszkolu nie ma miejsca na przypadkowych ludzi. Każda z Pań posiada pełne kwalifikacje do wykonywanego zawodu oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Jednak w zawodzie pedagoga równie istotne jak studia, jest serce okazane dzieciom. A serca mamy wielkie!

oks-olak

mgr Aleksandra Kaszuba-Maćkowska

dyrektor przedszkola

Doświadczony pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny. Absolwentka uniwersyteckich studiów pedagogicznych. Od wielu lat związana z oświatą niepubliczną, obecnie realizuje staż nauczyciela dyplomowanego.

W ciągłej drodze po nową wiedzę na temat rozwoju dzieci. Z rzeszy kursów, warsztatów, konferencji i podyplomowych studiów wyniosła przekonanie o potrzebie wszechstronnego stymulowania dojrzewania dzieci i traktowania ich z szacunkiem.
Najbliższe jej podejściu do rodzin są teorie duńskiego pedagoga Jaspera Julla.

Prywatnie, ukształtowana przez życiowe meandry optymistka. Ciekawska mama Kasi i Bartka – przedszkolaków Oksfordzika, którzy są pierwszymi recenzentami jej pomysłów.

oks-ania

Anna Daszczyk

nauczyciel  w grupie Sówek

Absolwentka zawodowych studiów pedagogicznych z logopedią. W trakcie realizacji kolejnych, które dają możliwość połączenia teorii i praktyki w jedną całość.

Od wielu lat zajmuje się dziećmi w różnym wieku, którym po kolei kradnie serca. Doskonały obserwator. Serdeczna i uważna. Troskliwa Pani od rozmów z dziećmi, którym cierpliwie pokazuje świat.

Prywatnie interesuje się tańcem i filmem oraz historią, zwłaszcza II Wojny Światowej.

oks-martak

mgr Marta Kiedrowska-Czynsz

nauczyciel w grupie Sówek

Absolwentka edukacji elementarnej i nauczania j. angielskiego, pedagogiki opiekuńczo-wych. oraz polityki oświatowej z zarządzaniem oświatą.
Wraz z rozpoczęciem studiów podjęła pracę w przedszkolu, od początku mając super kontakt z najmłodszą grupą przedszkolaków. W pracy codziennej sprawia, aby kontakt dzieci z przedszkolem i nauką był dla nich zabawą oraz fascynującą przygodą. Widząc jak ważny jest okres wczesnego dzieciństwa dba o potrzeby maluchów, aby były szczęśliwe i pewne siebie. Świadomie współpracuje z rodzicami, aby wspólnie osiągać wyznaczone cele.
Prywatnie sportowy duch, przez wiele lat grała w drużynie piłki ręcznej.


Magdalena Kużdżał

nauczyciel wiodący w grupie Mądrych Główek

Ukończyła studia z terapii pedagogicznej oraz posiada wymagane kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego. Ponadto ukończyła kurs I stopnia z Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbore.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi  już od 6 miesiąca życia. Jej zdaniem dzieci uwielbiają reguły i jasno określone zasady. To one dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa, dzięki nim  potrafią odróżnić dobro od zła oraz pozwalają ustalić pewien panujący porządek w grupie rówieśniczej. Nauczyciel serdeczny i konsekwentny.

Prywatnie miłośniczka kotów i zdrowego trybu życia.


Żaneta Walter

 

Podwójne macierzyństwo oraz prowadzenie domu pozwoliło jej nabrać solidnego doświadczenia do pracy w naszym Przedszkolu. U nas, podobnie jak w domu dba o czystość,  estetycznie podane posiłki, zagubione czapki oraz jest plasterkiem na smuteczki dzieci.

Prywatnie pasjonatka aktywnego wypoczynku razem z dziećmi.