Zapisz mnie!
O nas
bezpieczne przedszkole

O nas

Nasze przedszkole zostało otwarte w 2016 roku i jest projektem, który pielęgnujemy z największą troską. Razem z wykwalifikowaną kadrą tworzymy miejsce, w którym każde dziecko znajdzie przestrzeń do wzrostu, odkrywania siebie i budowania zdrowych, silnych relacji z otaczającym je światem. Największym sukcesem dla nas jest uśmiechnięty i szczęśliwy przedszkolak oraz jego zadowolony rodzic!

Przedszkole Oksfordzik
Nasz misja to nieustanne podążanie za potrzebami dziecka - u nas każde dziecko czuje się ważne. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa i wszechstronnego rozwoju dziecka w zależności od jego potrzeb i możliwości. Szczególną troską otaczamy indywidualne potrzeby i zdolności, edukację językową, umiejętności społeczne i emocjonalne. Priorytetem dla nas jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości.
Zajęcia w przedszkolu
Szacunek i wzajemna komunikacja to fundament naszej codziennej pracy. Dążymy do tego, aby każde dziecko czuło się wysłuchane, zrozumiane i cenione. Uważamy, że każdy ma prawo do wyrażania swoich uczuć i potrzeb w bezpiecznej atmosferze.
facebook instagram phone +48 533 440 195
s