Zajęcia Dodatkowe

  • Home
  • Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Po południu oferujemy możliwość dalszego rozwoju dziecięcych zainteresowań i pasji. Rodzice nie muszą dowozić swoich pociech w inne miejsca narażając się na brak czasu i stanie w korkach. Prowadzenie zajęć powierzyliśmy sprawdzonym trenerom i edukatorom. Wybór zajęć jest dobrowolny i wiąże się z opłatami w przedziale 40zł - 80zł za cztery zajęcia w miesiącu.
Naukę czterech podstawowych tańców (cha- cha, walc angielski, samba, rumba) powierzyliśmy instruktorowi tańca towarzyskiego, który poza nauką kroków uczy właściwej postawy i kultury zachowania wobec partnera.
Program rozrywki ruchowej dla Przedszkolaków. Poprzez zróżnicowane zajęcia sportowe wspiera rozwój fizyczny, uczy zasad fair – play i współpracy w grupie. Wykorzystuje do tego elementy piłki koszykowej, nożnej, ręcznej i siatkowej.
Zajęcia, które kształtują szybkość, gibkość, wytrzymałość, szacunek, koncentrację i pokorę. I to w tym samym czasie!
Unikalny program nauczania matematyki, który pomaga dzieciom rozumieć zagadnienia matematyczne i równocześnie czerpać przyjemność z nauki. Zajęcia poprzez zabawę obrazują matematykę jako część codziennego życia.
Zajęcia, które kształcą pamięć i rozwijają koncentrację. Kształtują umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz szybkość w dotarciu do prawidłowego rozwiązania problemu.
Otwórz chat
Witam.
W czym możemy Ci pomóc?