Zapisz mnie!

Masz pytania?  Jak zapisać dziecko?

  Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możecie Państwo zadzwonić pod numer 533 440 195, skorzystać z formularza na stronie, napisać mail na adres biuro@oksfordzik.pl, użyć komunikatora WhatsApp.
  Podczas niezobowiązującego spotkania będziecie Państwo mogli zobaczyć nasze Przedszkole od środka. Będzie to okazja, aby obejrzeć sale, poznać kadrę, zobaczyć jak funkcjonujemy na co dzień. Spotkanie trwa około 40-60 minut i jest czasem odpowiedzi na wszystkie pytania, przedstawienia programu i założeń Przedszkola. Zależy nam długotrwałych relacjach. Zdecydowana większość dzieci przebywa w naszym Przedszkolu przez kilka lat i bardzo zależy nam na świadomym budowaniu współpracy od samego początku.
  Jeżeli zdecydujcie się Państwo na zapisanie dziecka do naszego Przedszkola poprosimy o podpisanie umowy o świadczenie usług przedszkolnych oraz wpłacenie wpisowego. Umowa jest zapisem cywilno-prawnym, nie zawiera kruczków prawnych, wszystkie informacje są jawne. Następnie otrzymacie Państwo dostęp do przedszkolnej aplikacji, która jest wirtualnym wsparciem komunikacji na linii Rodzic-Przedszkole. Zostaniecie Państwo zapoznani z procedurą bezpiecznego pobytu dziecka w Przedszkolu, która zabezpiecza pobyt dzieci w naszej placówce na wypadek wszelkich zagrożeń.
  Okres adaptacji jest złożonym procesem i zawsze dostosowujemy go do potrzeb dziecka i sytuacji, w której znajduje się rodzina. Na wstępie otrzymacie Państwo opracowaną przez nas broszurę, która zapozna Państwa z istotą adaptacji oraz wskaże praktyczne wskazówki, aby wesprzeć dziecko w tym procesie. W zależności od czasu, kiedy Państwa dziecko dołączy do naszego Przedszkola zaproponujemy Państwu grupowe dni adaptacyjne lub indywidualny proces adaptacji.
  Bardzo zależy nam, aby dzieci poczuły się u nas pewnie i bezpiecznie,. Zdajemy sobie sprawę, że jest to najważniejsza furtka, która otwiera przedszkolną przygodę.
  Otwórz chat
  Witam.
  W czym możemy Ci pomóc?