Zapisz mnie!
Zapisy do przedszkola
Rekrutacja

Zapisz mnie

Powitamy dzieci w wieku od 2,5 lat. Zapisy do Przedszkola Oksfordzik prowadzone są cały rok w miarę wolnych miejsc. Aby zapytać o miejsce w przedszkolu prosimy wypełnic poniższy formularz. Zawarte w nim dane pomogą nam szybko i sprawnie ustalić czy możemy zaproponować Państwu miejsce w naszym Przedszkolu.

Formularz zapisu

Zawsze szanujemy Państwa prywatność i dane osobowe, te które zdecydują się nam Państwo przekazać, zostaną wykorzystane jedynie na potrzeby procesu rekrutacji. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych dostępne są tu - Klauzula informacyjna
recaptcha

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Proces rekrutacji

Krok 1. Kontakt z Przedszkolem
Skontaktuj się z nami przez formularz, telefonicznie pod numerem: 553-440-195 lub drogą e-mailową: czesc@oksfordzik.pl, aby umówić się na wizytę i dowiedzieć się więcej o naszym przedszkolu.
Krok 2. Spotkanie
Umów się na spotkanie podczas, którego będziesz miał/a okazję poznać dyrekcję oraz naszych nauczycieli, a także zobaczyć przedszkole i dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do edukacji i opieki nad dziećmi.
Krok 3. Podpisanie umowy
Po spotkaniu i zapoznaniu się z naszą kadrą zapraszamy na podpisanie umowy. W tym czasie omówimy wszystkie szczegóły związane z adaptacją.
Krok 4. Adaptacja
Przed rozpoczęciem regularnych zajęć zapewniamy okres adaptacyjny, który pozwoli dziecku oraz rodzicom stopniowo przyzwyczajać się do nowego środowiska. Nasza kadra posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi dzięki czemu będzie dużym wsparciem w procesie adaptacji.
Krok 5. Szczęśliwy Przedszkolak
Po pomyślnie zakończonym procesie adaptacyjnym zachęcamy do regularnego uczęszczania do przedszkola. Nasze zaangażowane nauczycielki oraz ciekawe zajęcia edukacyjne sprawią, że Państwa dziecko z radością będzie wracać do przedszkola każdego dnia.
facebook instagram phone +48 533 440 195